Üç yılı aşkın bir süredir, bu sektörde aktif olarak faailyet gösterdiğimizden dolayı kazandığımız tecrübe ile; hem mantar üretimi hem de kompost üretim aşamasında en üst seviye de verim elde etmekteyiz.

Bu sektörün Türkiye ‘ de genel olarak gelişememesindeki en büyük etken doğru uygulanmayan üretim teknikleridir ki; biz bu aşamaları çok geride bıraktık.

En önemli unsurlardan olan mantarın pazarlama aşamasında, kaliteli ürünü doğru alıcıya iyi fiyata nasıl ulaşacağını iyi biliyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi ve piyasa birikimimizi iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Firmamızın kurucularından olan Mustafa Gürsoy Akdeniz Üniv. Mantarcılık Bölümü mezunudur.

Bu da, 3 yıllık pratik ve teknik tecrübemizin yanında, bilimsel açıdan da en üst seviyede olduğumuzu ve işimize vermiş olduğumuz değeri göstermektedir.

Gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığından almış olduğumuz üretim ve paketleme belgemiz vardır.

Bu belge bizim kurumsallaşmaya verdiğimiz önemi göstermektedir.

Başvurusunu yapmış bulunduğumuz helal gıda sertifikamızı da en kısa sürede sitemizde yayınlıyacağız.

Bu sertifikanın olması, ürünlerimizin islami açıdan uygunluğunu, hem de güvenilir gıda konusundaki hassasiyetimizi ve ürünlerimizde insan sağlığını etkileyecek her hangi bir kimyasal olmadığını ve güvenle tüketebileceğinizi göstermektedir.

Yukarıda saydıklarımız Türkiye’ de kaç firmada var. Bizim işimize ve kurumsallaşmaya verdiğimiz değeri eminiz ki sizler de göreceksiniz.